ЗНО

          

Тести ЗНО онлайн з предмета «Хімія»


Календар пробного ЗНО – 2017

Терміни
Зміст заходу
з 02.11. 2016
до 31.01.2017
Інформаційна кампанія з питань організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
з 10.01.2017
до 31.01.2017
Реєстрація осіб, які виявили бажання брати участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні
01.04.2017
Проведення пробного ЗНО
з 
української мови і літератури
08.04.2017
Проведення пробного ЗНО
з 
біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов
до 05.04.2017
Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» з української мови і літератури
до 10.04.2017
Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов
06.04.2017
Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури
11.04.2017
Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов
до 07.04.2017
Установлення порога «склав/не склав» з української мови і літератури
до 13.04.2017
Установлення порога «склав/не склав» з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов
08.04.2017
Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури
14.04.2017
Оголошення результатів пробного ЗНО з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов

Пробне ЗНО – 2017
Реєстрація
10.01.2017 — 31.01.2017
Проведення
пробного зовнішнього незалежного оцінювання
Дата
Предмет пробного ЗНО
01.04.2017
з української мови і літератури
08.04.2017
з біології, географії, історії України, 
математики, фізики, хімії, російської 
мови, англійської, іспанської, 
німецької, французької мов

































                          Більш детальну інформацію про ЗНО Ви можете знайти тут




Шановний випускник! 

 ЗНО – не страшний звір. Це лише одне з серйозних випробувань, які чекають тебе ще попереду. Боятись швидше треба своєї ліні, домовитись з нею або ж розпрощатись. Отже, для того щоб впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почни готуватись до тестування заздалегідь. 

Тренуйся! Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів — просто заради тренування. Не можна навчитись добре вирішувати тести, не виконуючи їх самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки призводять до знайомства з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід — самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

 Поспішай! Тренуйтеся із секундоміром у руках. Порівнюйте час, потрібний для виконання тестів. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації неможливо змоделювати той стрес (напругу), що викликає будь-яке тестування. 

Повторюй! Повторювати матеріал теж слід вдумливо, оскільки після "завантаження в мозок” не повторити цю інформацію, 20-30% її втрачається впродовж перших 10 годин. Щоб цього не сталося, слід працювати з текстом так: спочатку прочитати його, потім повторити вдруге, через 20 хвилин – утретє, а через 8-10 годин – учетверте, і ще раз – через добу. 

Випробовуй! У тренуваннях застосовуй правильну тактику, тобто дотримуйся усіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест у цілому. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж познайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить, що ж саме є необхідним в інструкції до даного завдання. 

 Відгадуй! Якщо ти не впевнений у виборі, але інтуїтивно віддаєш перевагу якійсь відповіді, то інтуїції варто довіряти! Така довіра, як правило, призводить до збівльшення балів.

 Виключай! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильну відповідь, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох ознаках (а це легше), а не відразу на п’ятьох-сімох (що набагато складніше). 

Думай тільки про поточне завдання! Коли ти бачиш завдання (питання), забудь все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов’язані одне з одним, тому знання, які ти використав в одному (уже вирішеному), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно вирішити інше завдання. Ця установка має безцінний психологічний ефект — забудь про невдачу в іншому завданні (якщо воно виявилось тобі «не по зубах»). Думай тільки про те, що кожне нове завдання — це шанс набрати бали. 

Читай завдання до кінця! Поспіх не повинен призводити до того, що ти будеш намагатися зрозуміти умови завдання з «першими словами» й добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити помилки в найлегших питаннях. 

Заплануй два кола! Сплануй середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) відведеного часу пройти всі завдання «за першим колом». Тоді ти встигнеш набрати максимум балів на легких для тебе завданнях, а потім зможеш подумати й добрати щось на важких, які тобі спочатку довелось пропустити. 

 Дій впевнено! Використовуй формулу конструктивного налаштування на тестування! Визнач свої сильні сторони, доповнюючи твердження:

 • Я успішно складу тестування, тому що ... . 

• Я успішно складу тестування, навіть якщо ... .

 • Я успішно складу тестування, незважаючи на ... .

 • Я успішно складу тестування завдяки ... . 

• Я успішно складу тестування, спираючись на ... 

 • Я успішно складу тестування, бо прагну ... .

 Повір у себе, щоб виграти!

 • Якщо ти думаєш, що програєш, то програєш. 

• Якщо ти думаєш, що не зможеш, то не зможеш.

 • Якщо ти хочеш, але боїшся, то не досягнеш мети.

 • Якщо ти чекаєш на невдачу, вона прийде до тебе.

• Успіх завжди з тим, хто його прагне.

 • Справжній двобій відбувається у твоєму розумі.

 • Якщо ти думаєш про перемогу, то переможеш.

 Не хвилюйся, не поспішай, стався відповідально до мети успішно здати ЗНО, будь впевнений у своїх силах, і ти обов’язково отримаєте той результат на який розраховуєте!

Немає коментарів:

Дописати коментар